PITIRLAR LOGO

 

 

OTOMATİK KİREMİT PRESİ
AUTOMATIC ROOF TILE PRESS


RESME TIKLAYINIZ

RESME TIKLAYINIZ

 

HOMEPAGE

Bir Sonraki Sayfa İçin TıklayınızŞİRKET HAKKINDA

Toprak ürünlerinden çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan kiremitlerin üretimi ile ilgili mekanik presler, kalıplar ve modeller imal etmekte olan kuruluşumuzun bu konudaki birikimleri otuzbeş sene öncesine dayanmaktadır.

Firmamız toprak sanayi sektöründe, bilhassa kiremit şekillendirme ile ilgili makina ve ekipmanların imalatını gerçekleştiren tek uzman kuruluşundan olup, yarım otomatik revoler tipi kiremit presleri, her tür kiremit kalıpları ve master modelleri ayrıca tam otomatik kiremit kesicileri imalatı, satış ve ihracatıyla bu konuda erişilmez bir konumda olduğu bir gerçektir.

Türkiye genelinde konusunda %96 lık bir pazar payına sahip olup Ortadoğu ülkelerinden Suudi Arabistan, Ürdün, Suriye ve Lübnan'a makina ve kalıp ihracatımızla birlikte diğer Ortadoğu ve B.D.T. ülkeleri ile de ihracat çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Yıllık üretim kapasitesi ortalama 30 adet makina ile sınırlı imalatımızda %98 oranında yerli malzeme ile çalışmakta, ham madde olarak pik demiri, çelik, alüminyum ve bronz kullanmaktayız. Ayrıca kiremit imalatında kullanılan kalıp ve modellerin tasarımı, üretimi konusunda çalışmalarımızı oldukça genişletmiş olmakla beraber Dünyadaki tüm yenilikleri yakından izleme ve uygulamalarımızı sürdürmekte, bu alanda uzmanlaşmış ve deneyimli kadrolarımız ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmekten onur duymaktayız.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

ÜRETİM PROSESİNDE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

(Pişirme, Kurutmada oluşabilecek tüm sorunlar ve enerji tasarrufu)

TOPRAK SANAYİ İÇİN KALİTE KONTROL VE ARGE LABORATUARLARININ KURULMASI VE ÇALIŞTIRILMASI VEYA HİZMETE ALINMASI.


 

 


INTRODUCTION OF OUR COMPANY

Our company has an accumulation of 35 years' exprience in manufacturing mechanical presses , dies and models pertinent to the manufacture of tiles used as the roof covering material and made of soil .

Being the only enterprise in soil industry, specialiced in the manufacture of the machinery and equipment especially  pertinent to the shaping roof tiles , our company is beyond   reach in manufacture , sale and exportation of the   semi-automatic and full automatic revolver type roof tile  presses , any kind of tile dies and masters models as well  as full automatic canale roof tile cutters. 

Heving a market share of 96 % in all Turkey ,we export machinery and dies to Saudi Arabia, Jordan , Syria and  Lebanon from the Middle East countries, and we have attempted  to establish cooperation with the remaining Middle East  contries and the Commonwealt of Independent States .

Our annual production capability is limited to 25 machines. Furthermore , althoug we have considerably improved our business in design and production of dies and models used  in the manufacture of rooftiles ,we are pursuing all   innovations in our field in the world. We are proud of  rendering top quality service to our customers through our staff specialised and experienced in this field . 


 

 

HOMEPAGE